WITAMY NA OFICJALNEJ STRONIE KLUBU UKS UNIA STRZYBNICA

Top 10 teams

Pozycja Drużyna Pl SD Pts
1. UKS UNIA STRZYBNICA 1 +7 3
2. Czarni Kozłowa Góra 1 +5 3
3. Orzeł Biały Piekary Śl. 1 +3 3
4. Olimpia Boruszowice 1 +3 3
5. LKS Tempo Stolarzowice 1 +2 3
6. LKS Żyglin 1 +1 3
7. UKS Sokół Zbrosławice 1 0 1
8. TS Iskra Lasowice 1 0 1
9. HKS Odra Miasteczko Śl. II 1 0 1
10. LKS Unia Świerklaniec 1 0 1

Najbliższy mecz

Ostatni mecz

UKS UNIA STRZYBNICA 6 : 0 LKS Unia Świerklaniec

Tabela ligowa

Pozycja Drużyna Pl SD Pts
1. Czarni Kozłowa Góra 30 +30 72
2. UKS UNIA STRZYBNICA 30 +47 68
3. Olimpia Boruszowice 30 +40 67
4. LKS Żyglin 30 +30 55
5. LKS Unia Świerklaniec 30 +26 55

O nas

Uczniowski Klub Sportowy "UNIA" Strzybnica został powołany do życia w grudniu 2011r., i kontynuuje tradycje sportowe Strzybnicy sięgające 1924r. W klubie skupiamy się na szkoleniu i pracy z najmłodszymi adeptami piłki nożnej, prowadząc młodzieżowe i dziecięce drużyny z wielu roczników.

Czytaj więcej

W ciągu dwóch dni obchodów jubileuszu 95-lecia założenia klubu, oprócz atrakcji sportowych oraz muzycznych przyszedł też czas na oficjalną część obchodów, w której udział wzięli też zaproszeni przez Klub goście.

Prezes Klubu po krótce opowiedział o historii i najistotniejszych momentach w dziejach Klubu. Następnie przedstawiciele Śląskiego Związku Piłki Nożnej oraz Podokręgu Bytom w osobie Prezesa Podokręgu Pana Tomasza Wyszyńskiego oraz Pana Juliana Rakoczego wręczyli wyróżnienia i odznaczenia dla działaczy Klubu.
Z życzeniami, gratulacjami i upominkami jubileuszowymi przybyli również przedstawiciele władz Miasta - Pan Burmistrz Piotr Skrabaczewski i rady miejskiej - Pan Przewodniczący Franciszek Nowak oraz Klubów TS Gwarek - Pan Marek Porada i KS Ruch Radzionków - Pan Marcin Wąsiak.

Po części oficjalnej przyszedł czas na koncerty, a jubileusz zakończył się zabawą z DJ-EM.

W imieniu Zarządu Klubu serdecznie dziękujemy Tarnowskie Góry Urząd Miasta za organizację Jubileuszu 95-lecia założenia Klubu Sportowego w Strzybnicy oraz za przekazane życzenia i upominki.

Dziękujemy wszystkim gościom, którzy swoją obecnością uświetnili jubileusz naszego Klubu. Dziękujemy TS Gwarek Tarnowskie Góry oraz KS Ruch Radzionków za życzenia i jubileuszowe upominki.

Dziękujemy wszystkim tym, którzy pomogli nam w przygotowaniach do jubileuszu oraz wszystkim tym, którzy w ciągu tych 2 dni wspólnie z nami świętowali jubileusz 95-lecia założenia Klub Sportowego w Strzybnicy. Widzimy się na 100-leciu.

Serdeczne podziękowania również dla Marta Kot za profesjonalną konferansjerkę oraz dla Wiki Kot za zdjęcia.

Aktualności

Previous Next Play Pause

Wspierają nas