WITAMY NA OFICJALNEJ STRONIE KLUBU UKS UNIA STRZYBNICA

Top 10 teams

Pozycja Drużyna Pl SD Pts
1. GKS PIAST II GLIWICE S.A. 1 +4 3
2. HKS ODRA MIASTECZKO ŚLĄSKIE 1 +4 3
3. LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE 1 +3 3
4. LKS SOKÓŁ ORZECH 1 +2 3
5. DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA 1 +2 3
6. LKS PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE 1 0 1
7. UKS UNIA STRZYBNICA 1 0 1
8. MKSR CZARNI PYSKOWICE 1 0 1
9. LKS TĘCZA WIELOWIEŚ 1 0 1
10. KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE 1 0 1

O nas

Uczniowski Klub Sportowy "UNIA" Strzybnica został powołany do życia w grudniu 2011r., i kontynuuje tradycje sportowe Strzybnicy sięgające 1924r. W klubie skupiamy się na szkoleniu i pracy z najmłodszymi adeptami piłki nożnej, prowadząc młodzieżowe i dziecięce drużyny z wielu roczników.

Czytaj więcej

W sobotnie popołudnie I drużyna Unii w ramach IV kolejki Zina Klasy Okręgowej, podejmowała u siebie lidera rozgrywek i jednego z kandydatów do awansu - HKS Odra Miasteczko Śl.

Dzięki dobrej, konsekwentnej i zespołowej grze nasza drużyna pokonała gości z Miasteczka 2:0 (0:0). Bramki na wagę zwycięstwa zdobyli Damian Różański i Mariusz Krupa. Wynik mógł być wyższy jednak tym razem Krzysztof Różański pomylił się i nie wykorzystał rzutu karnego. Trzeba przyznać, że było to trudne i zacięte spotkanie, Odra prezentowała dobry, szybki i ofensywny futbol, jednak nasza drużyna kolejny raz pokazała charakter.

SKŁAD UNII:
1. Sebastian Mól
2. Andrzej Stiler (80' Łukasz Żyła)
3. Bartosz Chryst (45'Mariusz Krupa)
4. Krzysztof Różański
5. Krzysztof Sobel
6. Temuri Tsulaia (45' Demuri Gogiashvili)
7. Mateusz Bajdała (45' Dawid Paczyna)
8. Michał Pozimski (60' Krzysztof Grzesiek)
9. Dominik Siwy (75' Łukasz Jur)
10. Mateusz Urbański
11. Damian Różański [C]

Aktualności

Previous Next Play Pause

Wspierają nas