WITAMY NA OFICJALNEJ STRONIE KLUBU UKS UNIA STRZYBNICA

Top 10 teams

Pozycja Drużyna Pl SD Pts
1. GKS PIAST II GLIWICE S.A. 1 +4 3
2. HKS ODRA MIASTECZKO ŚLĄSKIE 1 +4 3
3. LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE 1 +3 3
4. LKS SOKÓŁ ORZECH 1 +2 3
5. DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA 1 +2 3
6. LKS PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE 1 0 1
7. UKS UNIA STRZYBNICA 1 0 1
8. MKSR CZARNI PYSKOWICE 1 0 1
9. LKS TĘCZA WIELOWIEŚ 1 0 1
10. KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE 1 0 1

Najbliższy mecz

Ostatni mecz

LKS PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE 3 : 1 UKS UNIA STRZYBNICA

Tabela ligowa

Pozycja Drużyna Pl SD Pts
1. LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE 15 +34 39
2. LKS ORZEŁ MIEDARY 15 +33 37
3. GKS PIAST II GLIWICE S.A. 15 +47 36
4. LKS PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE 15 +14 31
5. HKS ODRA MIASTECZKO ŚLĄSKIE 15 +10 25

O nas

Uczniowski Klub Sportowy "UNIA" Strzybnica został powołany do życia w grudniu 2011r., i kontynuuje tradycje sportowe Strzybnicy sięgające 1924r. W klubie skupiamy się na szkoleniu i pracy z najmłodszymi adeptami piłki nożnej, prowadząc młodzieżowe i dziecięce drużyny z wielu roczników.

Czytaj więcej

Nie udało się wywieźć punktów z boiska w Kamieńcu, gdzie w ramach IX kolejki Klasy Okręgowej nasza I drużyna mierzyła się z LKS Orzeł Miedary.
Nasz zespół uległ 3:0 (1:0), choć do ok. 60min. spotkanie było dość zacięte, twarde, było w nim dużo walki, a wynik był cały czas otwarty. Niestety od tego momentu kolejny raz przyszło nam grać w 10-tkę, gdyż drugą żółtą kartkę otrzymał Damian Różański. Sytuacja ta odbiła się na naszej grze, co skrzętnie wykorzystali gospodarze dokładając dwie bramki, czym przypieczętowali swoje zwycięstwo.
W tym spotkaniu zabrało naszej drużynie nieco konsekwencji w grze, ale też doświadczenia, chłodnej głowy i boiskowego cwaniactwa, co przy słabym poziomie sędziowania miało istotny wpływ na przebieg meczu i to jak się on potoczył.

SKŁAD UNII:
1. Marek Szudlo
2. Demuri Gogiashvili
3. Temuri Tsulaia (40' Robert Srebro)
4. Łukasz Żyła (45' Eryk Penkala)
5. Krzysztof Różański
6. Krzysztof Grzesiek (75' Bartosz Chryst)
7. Krzysztof Sobel
8. Mariusz Krupa (70' Andrzej Stiler)
9. Dominik Siwy (65' Łukasz Jur)
10. Damian Różański [C] (czk.)
11. Mateusz Urbański (80' Mateusz Stańko)

Aktualności

Previous Next Play Pause

Wspierają nas