WITAMY NA OFICJALNEJ STRONIE KLUBU UKS UNIA STRZYBNICA

Top 10 teams

Pozycja Drużyna Pl SD Pts
1. GKS PIAST II GLIWICE S.A. 1 +4 3
2. HKS ODRA MIASTECZKO ŚLĄSKIE 1 +4 3
3. LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE 1 +3 3
4. LKS SOKÓŁ ORZECH 1 +2 3
5. DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA 1 +2 3
6. LKS PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE 1 0 1
7. UKS UNIA STRZYBNICA 1 0 1
8. MKSR CZARNI PYSKOWICE 1 0 1
9. LKS TĘCZA WIELOWIEŚ 1 0 1
10. KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE 1 0 1

O nas

Uczniowski Klub Sportowy "UNIA" Strzybnica został powołany do życia w grudniu 2011r., i kontynuuje tradycje sportowe Strzybnicy sięgające 1924r. W klubie skupiamy się na szkoleniu i pracy z najmłodszymi adeptami piłki nożnej, prowadząc młodzieżowe i dziecięce drużyny z wielu roczników.

Czytaj więcej

W minioną sobotę nasza I drużyna podejmowała drużynę KS Sośnica Gliwice. Po spotkaniu można stwierdzić, że wynik spotkania był dużo lepszy niż gra, gdyż nasza drużyna ostatecznie zwyciężyła 3:1 (2:0) i po dwóch kolejnych porażkach zdołała się przełamać i wywalczyła komplet punktów. Nie było to jednak najlepsze spotkanie w wykonaniu naszych piłkarzy, a gra momentami pozostawiała wiele do życzenia. Cieszy jednak fakt, że pomimo słabszej dyspozycji dnia, nasza drużyna osiągnęła korzystny rezultat i podniosła się po niepowodzeniach w poprzednich meczach oraz skończyła mecz w pełnym składzie. Zwycięstwo pozwoliło się utrzymać w czołówce tabeli, gdzie panuje niesamowity ścisk. Bramki dające zwycięstwo zdobyli Mateusz Urbański x2 i Mariusz Krupa.

SKŁAD UNII:
1. Sebastian Mól
2. Andrzej Stiler (45' Mariusz Krupa)
3. Demuri Gogiashvili
4. Bartosz Chryst
5. Temuri Tsulaia (45' Łukasz Jur)
6. Krzysztof Sobel
7. Krzysztof Różański
8. Mateusz Stańko (45' Dawid Paczyna)
9. Robert Srebro (60' Łukasz Żyła)
10. Damian Różański [C] (89' Paweł Opara)
11. Mateusz Urbański

Aktualności

Previous Next Play Pause

Wspierają nas