WITAMY NA OFICJALNEJ STRONIE KLUBU UKS UNIA STRZYBNICA

Top 10 teams

Pozycja Drużyna Pl SD Pts
1. GKS PIAST II GLIWICE S.A. 1 +4 3
2. HKS ODRA MIASTECZKO ŚLĄSKIE 1 +4 3
3. LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE 1 +3 3
4. LKS SOKÓŁ ORZECH 1 +2 3
5. DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA 1 +2 3
6. LKS PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE 1 0 1
7. UKS UNIA STRZYBNICA 1 0 1
8. MKSR CZARNI PYSKOWICE 1 0 1
9. LKS TĘCZA WIELOWIEŚ 1 0 1
10. KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE 1 0 1

Najbliższy mecz

00 00 00 00
MKSR CZARNI PYSKOWICE
vs
UKS UNIA STRZYBNICA

Ostatni mecz

LKS PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE 3 : 1 UKS UNIA STRZYBNICA

Tabela ligowa

Pozycja Drużyna Pl SD Pts
1. LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE 15 +34 39
2. LKS ORZEŁ MIEDARY 15 +33 37
3. GKS PIAST II GLIWICE S.A. 15 +47 36
4. LKS PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE 15 +14 31
5. HKS ODRA MIASTECZKO ŚLĄSKIE 15 +10 25

O nas

Uczniowski Klub Sportowy "UNIA" Strzybnica został powołany do życia w grudniu 2011r., i kontynuuje tradycje sportowe Strzybnicy sięgające 1924r. W klubie skupiamy się na szkoleniu i pracy z najmłodszymi adeptami piłki nożnej, prowadząc młodzieżowe i dziecięce drużyny z wielu roczników.

Czytaj więcej

I drużyna Unii wróciła bez punktów z wyjazdowego spotkania z KS Silesia Miechowice, przegrywając 2:1 (1:1). Nasz zespół po bardzo dobrej pierwszej części sezonu złapał chyba w ostatnim czasie lekką zadyszkę i prezentuje się nieco poniżej swoich możliwości, co niestety przełożyło się na 4 porażkę w sezonie.
Pierwsza połowa spotkania w Miechowicach była jeszcze dość wyrównana i choć to gospodarze szybko wyszli na prowadzenie, nasi zawodnicy konsekwentnie dążyli do wyrównania, co udało się po ładnej bramce, którą z rzutu wolnego zdobył Temuri Tsulaia. Pod koniec pierwszej części meczu nasz zespół mocniej zaatakował, jednak nie wykorzystał kilku bardzo dobrych sytuacji do podwyższenia rezultatu. Niestety na drugą połowę meczu nasz zespół "nie wyszedł z szatni", a ambitnie grający gospodarze w końcówce spotkania przechylili szalę zwycięstwa na swoją stronę.

SKŁAD UNII:
1. Sebastian Mól
2. Andrzej Stiler
3. Demuri Gogiashvili
4. Temuri Tsulaia (75' Paweł Opara)
5. Krzysztof Różański
6. Dominik Siwy
7. Eryk Penkala (45' Robert Srebro)
8. Kamil Lorenc (45' Mariusz Krupa)
9. Krzysztof Sobel
10. Damian Różański [C]
11. Mateusz Urbański

Aktualności

Previous Next Play Pause

Wspierają nas