Aktualności - wszystkie

WYSOKIE ZWYCIĘSTWO SENIORÓW !!!

WYSOKIE ZWYCIĘSTWO SENIORÓW !!!

RAZ...DWA...TRZY...MAŁO!!! Tak skandowali wczoraj nasi kibice, a zawodnicy te prośby spełnili i zaaplikowali gościom z Dąbrówki Wielkiej aż 8 bramek, nie tracąc przy tym żadnej 8:0 (0:0) to najlepszy jak na razie wynik drużyny seniorów w tym sezonie, w końcu zespół odpalił. 

Pierwsza połowa spotkania nie wskazywała, że mecz zakończy się aż tak dobrym wynikiem. Można było odnieść wrażenie, że obie drużyny badają się wzajemnie, choć to nasza drużyna miała więcej z gry, starała się atakować i narzucić swój styl gry, jednak goście dobrze się bronili, przechodząc raz po raz do szybkich kontr. 
W drugiej połowie nasz zespół już jednak dominował na boisku. Na przebieg meczu wpływ miała szybko zdobyta bramka na 1:0 oraz czerwona kartka dla zawodnika gości. Od tego momentu nasz zespół nieustannie atakował przeprowadzając akcję za akcją i zdobywając kolejne bramki, grając też przy tym pewnie i skutecznie w obronie. Nawet przy tak wysokim wyniku pozostaje jednak pewien niedosyt, bo gdyby drużyna była jeszcze bardziej skuteczna w ataku, wynik mógł zakończyć się liczbą nawet dwucyfrową. 

Dziękujemy kibicom za wsparcie i świetny doping, pomimo tak zmiennej i kapryśnej pogody. Pomogliście nam w tym zwycięstwie!!!

BRAMKI DLA UNII:
- Marcin Piontek x5 (w tym z rzutu karnego),
- Marcin Koloch (rzut karny),
- Kamil Wolnik
- Kamil Lorenc

SKŁAD UNII:
1. Michał Ochałek
2. Marcin Rąblewski
3. Łukasz Jur
4. Łukasz Żyła
5. Kamil Lorenc
6. Dawid Paczyna (Tomasz Mól)
7. Marcin Koloch [C] (Bartosz Maradziński)
8. Olaf Michalik
9. Marcin Piontek
10. Mateusz Urbański (Kamil Wolnik)
11. Adam Fiała (Bartosz Urbański)