Aktualności - wszystkie

WYGRANA Z ORZECHEM!!!

WYGRANA Z ORZECHEM!!!

Piąte zwycięstwo z rzędu, w 6 kolejce Zina Klasy Okręgowej zanotowała I drużyna Unii, która pokonała u siebie LKS Sokół Orzech 4:2 (1:1) i utrzymała tym samym pozycję lidera tabeli!!!
Licznie zgromadzeni na boisku kibice zobaczyli ciekawe spotkanie, w którym dużo się działo, choć po meczu dało się słyszeć głosy, że Unia grała już lepsze spotkania.
Faktycznie lepiej w spotkanie weszli goście, którzy w 10min. po błędach w ustawieniu naszej defensywy wyszli na prowadzenie. Wynik wyrównał Mateusz Urbański pewnie egzekwując rzut karny i na przerwę obie drużyny schodziły przy wyniku 1:1.
Drugą połowę spotkania lepiej zaczęła drużyna Unii, co przyniosło efekt w postaci 2 szybko zdobytych bramek. Najpierw wynik spotkania podwyższył Mateusz Urbański, a później gola na 3:1 zdobył Damian Różański. Prowadzenie nieco rozluźniło naszą drużynę, co wykorzystali goście zdobywając bramkę kontaktową na 3:2. Na szczęście ostatnie słowo należało do naszej drużyny i wynik spotkania na 4:2 ustalił "petardą" Krzysztof Grzesiek.

SKŁAD UNII:
1. Sebastian Mól
2. Krzysztof Różański
3. Demuri Gogiashvili
4. Łukasz Żyła (45' Robert Srebro)
5. Michał Pozimski (40' Krzysztof Grzesiek)
6. Krzysztof Sobel
7. Temuri Tsulaia (45' Mariusz Krupa)
8. Mateusz Bajdała (45' Dawid Paczyna)
9. Mateusz Urbański
10. Dominik Siwy (70' Bartosz Chryst)
11. Damian Różański (80' Paweł Opara)