WITAMY NA OFICJALNEJ STRONIE KLUBU UKS UNIA STRZYBNICA

Top 10 teams

Pozycja Drużyna Pl SD Pts
1. GKS PIAST II GLIWICE S.A. 1 +4 3
2. HKS ODRA MIASTECZKO ŚLĄSKIE 1 +4 3
3. LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE 1 +3 3
4. LKS SOKÓŁ ORZECH 1 +2 3
5. DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA 1 +2 3
6. LKS PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE 1 0 1
7. UKS UNIA STRZYBNICA 1 0 1
8. MKSR CZARNI PYSKOWICE 1 0 1
9. LKS TĘCZA WIELOWIEŚ 1 0 1
10. KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE 1 0 1

Najbliższy mecz

00 00 00 00
MKSR CZARNI PYSKOWICE
vs
UKS UNIA STRZYBNICA

Ostatni mecz

LKS PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE 3 : 1 UKS UNIA STRZYBNICA

Tabela ligowa

Pozycja Drużyna Pl SD Pts
1. LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE 15 +34 39
2. LKS ORZEŁ MIEDARY 15 +33 37
3. GKS PIAST II GLIWICE S.A. 15 +47 36
4. LKS PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE 15 +14 31
5. HKS ODRA MIASTECZKO ŚLĄSKIE 15 +10 25

O nas

Uczniowski Klub Sportowy "UNIA" Strzybnica został powołany do życia w grudniu 2011r., i kontynuuje tradycje sportowe Strzybnicy sięgające 1924r. W klubie skupiamy się na szkoleniu i pracy z najmłodszymi adeptami piłki nożnej, prowadząc młodzieżowe i dziecięce drużyny z wielu roczników.

Czytaj więcej

W sobotę ambitnie grająca drużyna rezerw zremisowała na własnym boisku z TS Tarnowiczanka 2:2 (0:0). Bramki dla Unii zdobyli Błażej Dzieciaczek i Marcin Piontek. Tym samym pozytywnym akcentem nasza drużyna zakończyła pierwszą swoją rundę w rozgrywkach B-klasy. Patrząc nieco wstecz drużyna rezerw powtórzyła wynik drużyny seniorów z pierwszego sezonu w A-klasie, kiedy również po 15-tu spotkaniach nasza drużyna miała na koncie 5 punktów, a jak potem wyglądała wiosna, to wszyscy dobrze pamiętamy. I na taką wiosnę w wykonaniu rezerw liczymy. Jesień Wasza-wiosna nasza!!!

Wynikiem 2:2 zakończyło się również niedzielne spotkanie I drużyny seniorów, która mierzyła się na wyjeździe z Unią Świerklaniec. Nasza drużyna, po bramkach Damiana Różańskiego i Mariusza Krupy, którym świetnie dogrywał Dawid Paczyna, dwukrotnie wychodziła na prowadzenie, ale gospodarze dwukrotnie doprowadzali do wyrównania i ostatecznie mecz zakończył się podziałem punktów. Trochę szkoda, gdyż była szansa na zwycięstwo w tym meczu, ale punkt zdobyty na wyjeździe z drużyną z góry tabeli też należy szanować. Tej jesieni nasza drużyna pokazała, że jest mocna i potrafi dobrze grać, choć nie wystrzegła się też małej zadyszki. W 15 spotkaniach nasza drużyna zwyciężała 9 razy, dwukrotnie remisowała i 4 razy doznała porażki i po rundzie jesiennej z 29 punktami zajmuje 4 miejsce w tabeli, mając gorszy bilans bezpośrednich spotkań z Nitronem. Jest niezła pozycja wyjściowa do ataku na wiosnę. Teraz czas na roztrenowanie i trochę odpoczynku, a od stycznia ostre przygotowania do rundy rewanżowej!

Aktualności

Previous Next Play Pause

Wspierają nas