Aktualności - wszystkie

OBCHODY 95-LECIA KLUBU SPORTOWEGO W STRZYBNICY

OBCHODY 95-LECIA KLUBU SPORTOWEGO W STRZYBNICY

W ciągu dwóch dni obchodów jubileuszu 95-lecia założenia klubu, oprócz atrakcji sportowych oraz muzycznych przyszedł też czas na oficjalną część obchodów, w której udział wzięli też zaproszeni przez Klub goście.

Prezes Klubu po krótce opowiedział o historii i najistotniejszych momentach w dziejach Klubu. Następnie przedstawiciele Śląskiego Związku Piłki Nożnej oraz Podokręgu Bytom w osobie Prezesa Podokręgu Pana Tomasza Wyszyńskiego oraz Pana Juliana Rakoczego wręczyli wyróżnienia i odznaczenia dla działaczy Klubu.
Z życzeniami, gratulacjami i upominkami jubileuszowymi przybyli również przedstawiciele władz Miasta - Pan Burmistrz Piotr Skrabaczewski i rady miejskiej - Pan Przewodniczący Franciszek Nowak oraz Klubów TS Gwarek - Pan Marek Porada i KS Ruch Radzionków - Pan Marcin Wąsiak.

Po części oficjalnej przyszedł czas na koncerty, a jubileusz zakończył się zabawą z DJ-EM.

W imieniu Zarządu Klubu serdecznie dziękujemy Tarnowskie Góry Urząd Miasta za organizację Jubileuszu 95-lecia założenia Klubu Sportowego w Strzybnicy oraz za przekazane życzenia i upominki.

Dziękujemy wszystkim gościom, którzy swoją obecnością uświetnili jubileusz naszego Klubu. Dziękujemy TS Gwarek Tarnowskie Góry oraz KS Ruch Radzionków za życzenia i jubileuszowe upominki.

Dziękujemy wszystkim tym, którzy pomogli nam w przygotowaniach do jubileuszu oraz wszystkim tym, którzy w ciągu tych 2 dni wspólnie z nami świętowali jubileusz 95-lecia założenia Klub Sportowego w Strzybnicy. Widzimy się na 100-leciu.

Serdeczne podziękowania również dla Marta Kot za profesjonalną konferansjerkę oraz dla Wiki Kot za zdjęcia.