Aktualności - wszystkie

ZWYCIĘSTWO W SPOTKANIU BENIAMINKÓW!!!

ZWYCIĘSTWO W SPOTKANIU BENIAMINKÓW!!!

I drużyna Unii odniosła kolejne zwycięstwo, tym razem pokonując na wyjeździe, na trudnym terenie, DKS Czarni Kozłowa Góra 4:0 (1:0).
Pierwsza połowa spotkania mistrza i wicemistrza klasy A z ubiegłego sezonu była dość wyrównana. Było dużo walki w środkowej części boiska, ale i dużo niedokładności, gdyż gry nie ułatwiał stan boiska. W końcówce pierwszej części meczu coraz wyraźniej rysuje się nasza przewaga, co przynosi efekt w postaci bramki zdobytej przez Damiana Różańskiego.
Bramka zdobyta "do szatni" dodaje naszej drużynie skrzydeł, dzięki czemu na drugą połowę wychodzi jeszcze bardziej zdeterminowana. Przekłada się to na sytuację w spotkaniu, gdzie gramy coraz lepiej, składniej i przeważamy na boisku. Na efekt nie trzeba było długo czekać bo już w 52min. po dośrodkowaniu Paczyny z prawego skrzydła niefortunną interwencją zawodnik Czarnych strzela gola samobójczego. W 65min. składną akcję wykańcza Temuri Tsulaia i mamy już 3:0. Wynik spotkania w 72min. ustalił Damian Różański, kończąc świetną akcję drużyny, w której praktycznie "wyklepaliśmy" w polu karnym obrońców Czarnych.

Cieszy zwycięstwo i kolejne 3 punkty na naszym koncie. A teraz już czas by przygotować się na spotkanie z wiceliderem tabeli i drużyną, która aspiruje do awansu. Spotkanie UKS Unia Strzybnica - LKS Jedność 32 Przyszowice już w sobotę 28.09 o godz. 16.00.

SKŁAD UNII:
1. Marek Szudlo
2. Demuri Gogiashvili
3. Bartosz Chryst
4. Łukasz Żyła (46' Robert Srebro)
5. Krzysztof Różański (75' Mateusz Stańko)
6. Mateusz Bajdała (46' Dawid Paczyna)
7. Eryk Penkala (46' Mariusz Krupa)
8. Krzysztof Grzesiek
9. Temuri Tsulaia (80' Andrzej Stiler)
10. Damian Różański [C]
11. Mateusz Urbański (85' Paweł Opara)