Aktualności - wszystkie

ZWYCIĘSTWO NA PRZEŁAMANIE!!!

ZWYCIĘSTWO NA PRZEŁAMANIE!!!

W minioną sobotę nasza I drużyna podejmowała drużynę KS Sośnica Gliwice. Po spotkaniu można stwierdzić, że wynik spotkania był dużo lepszy niż gra, gdyż nasza drużyna ostatecznie zwyciężyła 3:1 (2:0) i po dwóch kolejnych porażkach zdołała się przełamać i wywalczyła komplet punktów. Nie było to jednak najlepsze spotkanie w wykonaniu naszych piłkarzy, a gra momentami pozostawiała wiele do życzenia. Cieszy jednak fakt, że pomimo słabszej dyspozycji dnia, nasza drużyna osiągnęła korzystny rezultat i podniosła się po niepowodzeniach w poprzednich meczach oraz skończyła mecz w pełnym składzie. Zwycięstwo pozwoliło się utrzymać w czołówce tabeli, gdzie panuje niesamowity ścisk. Bramki dające zwycięstwo zdobyli Mateusz Urbański x2 i Mariusz Krupa.

SKŁAD UNII:
1. Sebastian Mól
2. Andrzej Stiler (45' Mariusz Krupa)
3. Demuri Gogiashvili
4. Bartosz Chryst
5. Temuri Tsulaia (45' Łukasz Jur)
6. Krzysztof Sobel
7. Krzysztof Różański
8. Mateusz Stańko (45' Dawid Paczyna)
9. Robert Srebro (60' Łukasz Żyła)
10. Damian Różański [C] (89' Paweł Opara)
11. Mateusz Urbański