Aktualności - wszystkie

SŁODKO-GORZKI WEEKEND NASZYCH DRUŻYN!!!

SŁODKO-GORZKI WEEKEND NASZYCH DRUŻYN!!!

W minioną sobotę drużyny seniorów Unii rozgrywały swoje spotkanie ligowe. I drużyna podejmowała u siebie, w kolejnym meczu o "6 punktów" KS Orzeł Biały Piekary Śl., natomiast w tym samym czasie drużyna rezerw na wyjeździe, na boisku Orła mierzyła się z drużyną KS "Nikpol" Ruda Śl.

Oba spotkania miały w sobie nieco podobieństwa, ale ostatecznie tylko jedna z naszych drużyn mogła się cieszyć po końcowym gwizdku sędziego. A podobieństwa - obie drużyny do przerwy przegrywały 0:1 i w obu meczach w drugiej połowie padały 3 bramki. Z tą natomiast różnicą, że I drużyna podrażniona straconą bramką mocno zaatakowała i po bramkach Miłosza Wojtali i dwóch Damiana Różańskiego, zwyciężyła ostatecznie 3:1, utrzymując dzięki temu 3 miejsce w tabeli A-klasy. Drużyna rezerw również dzielnie walczyła o odrobienie strat, jednak od 77min. po czerwonej kartce, grała w 10-tkę i nie zdołała się przeciwstawić gospodarzom, tracąc 3 bramki i przegrywając ostatecznie 4:0.