Aktualności - wszystkie

WEEKENDOWE 2:2 !!!

WEEKENDOWE 2:2 !!!

W sobotę ambitnie grająca drużyna rezerw zremisowała na własnym boisku z TS Tarnowiczanka 2:2 (0:0). Bramki dla Unii zdobyli Błażej Dzieciaczek i Marcin Piontek. Tym samym pozytywnym akcentem nasza drużyna zakończyła pierwszą swoją rundę w rozgrywkach B-klasy. Patrząc nieco wstecz drużyna rezerw powtórzyła wynik drużyny seniorów z pierwszego sezonu w A-klasie, kiedy również po 15-tu spotkaniach nasza drużyna miała na koncie 5 punktów, a jak potem wyglądała wiosna, to wszyscy dobrze pamiętamy. I na taką wiosnę w wykonaniu rezerw liczymy. Jesień Wasza-wiosna nasza!!!

Wynikiem 2:2 zakończyło się również niedzielne spotkanie I drużyny seniorów, która mierzyła się na wyjeździe z Unią Świerklaniec. Nasza drużyna, po bramkach Damiana Różańskiego i Mariusza Krupy, którym świetnie dogrywał Dawid Paczyna, dwukrotnie wychodziła na prowadzenie, ale gospodarze dwukrotnie doprowadzali do wyrównania i ostatecznie mecz zakończył się podziałem punktów. Trochę szkoda, gdyż była szansa na zwycięstwo w tym meczu, ale punkt zdobyty na wyjeździe z drużyną z góry tabeli też należy szanować. Tej jesieni nasza drużyna pokazała, że jest mocna i potrafi dobrze grać, choć nie wystrzegła się też małej zadyszki. W 15 spotkaniach nasza drużyna zwyciężała 9 razy, dwukrotnie remisowała i 4 razy doznała porażki i po rundzie jesiennej z 29 punktami zajmuje 4 miejsce w tabeli, mając gorszy bilans bezpośrednich spotkań z Nitronem. Jest niezła pozycja wyjściowa do ataku na wiosnę. Teraz czas na roztrenowanie i trochę odpoczynku, a od stycznia ostre przygotowania do rundy rewanżowej!